Зроблено перевірку на території села Студенок.

17.09.18

Головна

 

 

Зроблено перевірку на території села Студенок 

8 червня  2017 року КУ «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради за участю заступника директора Симак Світлани Анатоліївни, медичної сестри Кошман Альбини Миколаївни та психолога Зайцевої Валентини Григорівни було проведено перевірку стану надання соціальних послуг на території Студеноцької сільської ради.

На території села Студенок працює один соціальний робітник Лісненко Тетяна Григорівна, яка обслуговує вісім громадян похилого віку. Під час перевірки було надано медичні, інформаційні, психологічні послуги, перевірено роботу соціального робітника та проведено часткове опитування підопічних, щодо вивчення рівня задоволення отримувачів соціальних послуг.

Під час перевірки було встановлено, що соціальний робітник виконує свої обов’язки в повному обсязі та згідно індивідуального плану.

Робота соціального робітника – це кожноденна та не легка робота, але підопічні Тетяни Григорівни висловлювали лише слова подяки щодо роботи соціального робітника та наголошували на її не байдужості та готовності прийти на допомогу в будь який час. Робочій групі завжди  приємно чути гарні відгуки щодо роботи соціального робітника.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 20.05.2018