Яскравий «Первоцвіт»

17.09.18

Головна

 

 

Яскравий «Первоцвіт»

 

Цього року, як зазвичай, до Дня захисту дітей, у районному будинку культури було проведено районний фестиваль-конкурс дитячої творчості «Первоцвіт», головною метою якого є підтримка талановитих та обдарованих дітей, які займаються різними жанрами аматорського мистецтва. У фестивалі-конкурсі взяло участь більше 60 учасників, які змагалися у двох вікових категоріях (молодшій та старшій) і чотирьох номінаціях («Вокал», «Хореографія», «Театральне мистецтво» та «Декоративно-прикладне мистецтво»).

 

 

Перед початком заходу всіх привітала з Днем захисту дітей та проведенням районного фестивалю-конкурсу начальник відділу культури, молоді і спорту Глухівської районної державної адміністрації Горбачова О.І. і побажала всім дітям гарного настрою, вдалого літнього відпочинку, цікавих подорожей і зустрічей, а учасникам – перемоги.

Глядачі мали можливість переглянути виставку дитячих робіт, потім поринули у світ пісень, танців та декламаторського мистецтва, ставши свідками творчих досягнень дітей-учасників.

 

 

Після підведення підсумків всіх учасників було нагороджено грамотами за участь, а переможців – дипломами та пам’ятними подарунками. Заступник голови районної ради Стороженко Г.Я., яка подякувала всім за участь у фестивалі-конкурсі, за активну участь у заходах, які проводяться у навчальних закладах та сільських будинках культури, за любов до української пісні, до запального танку та живого поетичного слова і провела  церемонію народження. Від районної ради були вручені солодкі сюрпризи – морозиво для всіх дітей-учасників. Переможцями заходу стали: у номінації «Вокал» - дует у складі Деркач Анастасії та Подопригори Анни (Перемозький СБК), Мотрій Владислав (Есманьський МБК), дует у складі Чернобай Крістіни та Троші Дар’ї (Баницький СБК), Бондаренко Анастасія (Некрасівський СБК); у номінації «Театральне мистецтво» - Волончук Олександра (Студеноцький СБК), Ворона Поліна (Есманьський СБК); у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво» - Мирошниченко Юлія (Калюжанський ОДР) та Кайдаш Галина (Суходільський СБК).

 

 

        Усі, хто був причетний до заходу, - і учасники, і глядачі – отримали позитивний заряд енергії та багато яскравих вражень.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 20.05.2018