Фестиваль на Глухівщині

17.09.18

Головна

 

 

Фестиваль на Глухівщині

Дзвінкоголосо лунає Глухівщиною районний фестиваль «Зорі над Клевенню» в рамках обласного фестивалю народної творчості «Квітуй в любові і добрі, Сумщино, край благословенний!». В неділю фестиваль завітав до Перемоги, де в сільському будинку культури своїми творчими надбаннями вражали колективи аматорської творчості Перемозької, Уздицької, Чернівської, Баницької сільських рад.

Справжньою окрасою фестивалю стала виставка, де були представлені роботи талановитих земляків-умільців. Найкращі зразки декоративно-ужиткового мистецтва сплелися у різнобарвний віночок традицій глухівського краю. Вироби з бісеру, вишивки нитками, бісером, картини в різних техніках, роботи з атласних стрічок викликали велике захоплення у відвідувачів.

Привітали всіх учасників фестивалю та гостей Перемозький сільський голова Віктор ГАПИЧ, керуючий справами виконавчого апарату Глухівської районної ради Ірина ТЕРЕЩЕНКО, начальник відділу культури, молоді і спорту Глухівської РДА Ольга ГОРБАЧОВА.

Господарі закладу, аматори народної творчості Перемозького сільського будинку культури, розпочали концерт високохудожньою різножанровою програмою і передали фестивальну естафету аматорам сцени сусідніх сільських рад. Виступ усіх учасників аматорської творчості був сповнений почуттям патріотизму, любові до рідного села, до України, яка переживає сьогодні непрості часи. І це відчув кожен присутній у переповненій глядацькій залі.

Тригодинна концертна програма промайнула, як одна мить. Всі художні номери сприймалися як фрагменти одного мистецького полотна, на якому знайшлося місце кожному, хто виходив того дня на сцену і дарував свою творчість глядачам.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 20.05.2018