Найцінніший скарб нашої країни

13.12.17

Головна

В перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

Традиційно це свято юні вихованці  комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» Глухівської районної ради проводять на спортивних майданчиках. Ось і цього року за підтримки Глухівської районної ради в с.Полошки пройшли змагання відділень ДЮСШ з футболу серед юнаків 2004-2005р.н., а також команда дівчат с.Баничі–переможець обласної спартакіади з футзалу. Незважаючи на святковість цього дня, юні спортсмени з завзятістю виборювали перемоги на футбольному майданчику. Тож за результатами змагань переможцями турніру стала команда дівчат с.Баничі, друге місце зайняла команда юнаків с.Баничі, третє - за юнаками Шалигинського відділення ДЮСШ.

По закінченню турніру команди були нагороджені грамотами та  футбольними м’ячами, а від керівництва районної ради діти отримали  солодкі призи - морозиво.