Депутати районної ради виділили кошти з районного бюджету на виконання своїх повноважень

17.09.18

Головна

 

 

Депутати районної ради виділили кошти з районного бюджету на виконання своїх повноважень

 

         27 червня під головуванням Олексія Ткаченка відбулося засідання вісімнадцятої сесії Глухівської районної ради сьомого скликання.

 

 

  У роботі сесії взяли участь 21 депутат районної ради із 26 зареєстрованих, голова та перший заступник голови районної державної адміністрації, окремі сільські голови, директори навчально-виховних закладів району, редактор районної газети «Глухівщина» та директор радіостудії «Глухів», що не є депутатами районної ради.      

До порядку денного було внесено 4 проекти рішень. Напередодні, перед початком пленарного засідання, відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ, управління комунальною власністю, на якому було надано позитивний висновок постійної комісії на подання депутатів районної ради щодо використання коштів районного бюджету для виконання повноважень депутатів Глухівської районної ради у 2017 році.

Засідання сесії почалось з розгляду проекту рішення «Про припинення діяльності навчальних закладів Глухівської районної ради Сумської області, у яких навчається до 25 учнів», а саме:

Бачівського НВК: ЗОШ І-ІІ ступенів, дошкільний заклад «Дюймовочка» Глухівської районної ради Сумської області;

Уздицького НВК:   ЗОШ І-ІІ ступенів, дошкільний заклад «Лісова казка» Глухівської районної ради Сумської області;

Яструбщанського НВК:   ЗОШ І-ІІ ступенів, дошкільний заклад «Ягідка» Глухівської районної ради Сумської області.

Інформацію з даного питання надала начальник відділу освіти районної державної адміністрації Наталія Волончук.

Депутати дуже бурхливо обговорювали питання, де була врахована думка громад, проти закриття шкіл та недостачу коштів в районному бюджеті на фінансування закладів. Заслухані виступи директорів навчально-виховних закладів, сільських голів, щодо роботи закладів освіти тощо. Більшість депутатів утримались під час голосування, тому рішення про припинення діяльності навчальних закладів Глухівської районної ради Сумської області, у яких навчається до 25 учнів не було прийнято.

Депутати прийняли рішення про визначення Баницького опорного навчального закладу, утворення його філій: Чернівського та Уздицького навчально-виховних комплексів.

       Депутати проголосували про внесення змін до районного бюджету, а саме про виділення 520,0 тис. гривень на виконання повноважень депутатів Глухівської районної ради у 2017 році та прийняли зміни до програми  економічного і соціального розвитку Глухівського району.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 20.05.2018