Депутати Глухівської районної ради заслухали звіти начальників місцевої прокуратури та поліції

17.09.18

Головна

 

 

Депутати Глухівської районної ради заслухали звіти начальників місцевої прокуратури та поліції

        21 червня відбулося засідання сімнадцятої сесії Глухівської районної ради сьомого скликання під головуванням Олексія Ткаченка.

  У роботі сесії взяли участь депутат Сумської обласної ради Надія Вайло, голова районної державної адміністрації Вікторія Сокол, перший заступник голови районної державної адміністрації  Володимир Картавий, окремі сільські голови, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації та комунальних закладів районної ради,  редактор районної газети «Глухівщина» та директор радіостудії «Глухів», що не є депутатами районної ради.    

     

Про діяльність Шосткинської місцевої прокуратури за І квартал 2017 року на території Глухівського району проінформував начальник Глухівського відділу Шосткинської місцевої прокуратури Максим Чередниченко та про діяльність Глухівського відділу поліції – Леонід Бібік в контексті виконання  районної програми «Правопорядок на 2016-2020 роки». Депутати також підтримали зміни до  даної програми, а саме виділення 40,0 тис. грн. з районного бюджету на придбання GPS-трекерів та планшетів ПК для патрульної поліції.

Були затверджені районні програми:

- оздоровлення та відпочинку дітей на 2017 рік та

- підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2017-2018 роки.

Депутати взяли до відома виконання за І квартал програми економічного і соціального розвитку Глухівського району та районного бюджету у 2017 році.

Дискусія розгорілася при прийнятті освітніх рішень, про які інформувала в.о. начальника відділу освіти районної державної адміністрації Галина Фільченко, а саме:

- Про визначення опорного навчального закладу, утворення його філії та реорганізацію  Чернівського навчально-виховного комплексу.

         Чернівський сільський голова Микола Сидоренко, який був запрошений на засідання сесії висловився проти утворення філії на базі Чернівського навчально-виховного комплексу та мотивував це тим, що дане питання не було погоджене з населенням сільської ради. Депутати підтримали сільського голову та не прийняли дане рішення та рішення "Про припинення діяльності Уздицького  навчально-виховного комплексу: загальноосвітня школа І-ІІ ступенів, дошкільний навчальний заклад «Лісова казка» Глухівської районної ради Сумської області".

Депутат Василь Кацалап запропонував  закрити Бачівський та Яструбщанський навчально-виховний комплекси. Думки у депутатів розійшлися. Вони вирішили доопрацювати питання припинення діяльності шкіл та найближчим часом розглянути сесії районної ради.

         Депутати підтримали звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінетом Міністрів України щодо недопущення скасування мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення, ініційованого на минулому пленарному засіданні депутатом районної ради Віктором Скопенком, який на сімнадцятій сесії районної ради був відсутній.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 20.05.2018