Відбулися засідання постійних комісій Глухівської районної ради

17.09.18

Головна

 

 

Відбулися засідання постійних комісій Глухівської районної ради

 

         У вівторок, 20 червня 2017 року, голови постійних комісій районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ, управління комунальною власністю Тетяна Савенко, мандатної, з питань регламенту, законності, правопорядку та територіального устрою Володимир Соломенний та з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього природного середовища, промисловості, будівництва, транспорту та розвитку підприємництва Сергій  Ахромеєв провели засідання своїх комісій, де розглянули питання, які виносяться на засідання сімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання та планові питання.

 

 

Члени мандатної комісії порекомендували районній раді погодити   проекти рішень районної ради «Про хід виконання рішення  районної ради від 24.02.2016 «Про районну програму «Правопорядок на 2016 – 2020 роки та внесення змін до неї.

Члени комісії заслухали звіт начальника Глухівського відділу поліції Леоніда Бібіка та рекомендували заслухати дану інформацію на сесії районної ради.

Було розглянуто й планове питання постійної комісії про роботу дільничних інспекторів поліції на території Глухівського району, з якого проінформував заступник начальника Глухівського відділу поліції Сергій Буханістий.

На постійній комісії з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього природного середовища, промисловості, будівництва, транспорту та розвитку підприємництва розглядали проекти рішень районної ради: «Про районну цільову програму підтримки індивідуального житлового будівництва «Власний дім» на 2017-2018 роки» та «Про звернення депутатів Глухівської районної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо недопущення скасування мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення», погодили проекти рішень з даних питань.

Також присутні депутати затвердили рішення постійної комісії – з планового питання «Про хід виконання рішення районної ради від 16.12.2013 «Про районну цільову програму захисту населення і територій     від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2014-2018 роки».

 

 

На постійній комісії районної ради з питань  бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ, управління комунальною власністю депутати підтримали проекти рішень, які виносяться на сімнадцяту сесію районної ради, а саме: «Про окремі питання використання коштів районного бюджету для виконання повноважень депутатів Глухівської районної ради у 2017 році»,

«Про внесення змін до рішення районної ради від 22.12.2016 «Про структуру, чисельність, штатний розпис виконавчого апарату районної ради та витрати на утримання районної ради та її виконавчого апарату на 2017 рік» та «Про внесення змін до рішення  районної ради від 26.12.2016 р. «Про районний бюджет Глухівського району на 2017 рік». Також розглянули планове питання комісії «Про хід виконання рішення районної ради від 25.02.2015 року «Про цільовий фонд Глухівського району у складі спеціального фонду районного бюджету».

Головна

Дата последнего изменения этого узла 20.05.2018