Для благої справи

17.09.18

Головна

 

 

Для благої справи

Комунальна установа «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради отримала  від науково-виробничої фірми «Модуль» безкоштовно, у якості спонсорської допомоги автомобіль «Газель».

Фірма «Модуль», яка є  одним із лідерів з виробництва термоелектричних модулів і термоелектричних напівпровідникових матеріалів,  працює на світовому ринку з 1990 року.  Її  споживачами і постачальниками є підприємства з різних країн світу: Німеччини, Франції, Іспанії, США, Канади, Китаю, Південної Кореї, Японії і т.д. Головний офіс «Модуля»  знаходиться в Києві, а ось виробничі цехи працюють саме у Глухові. Очолює сьогодні роботу Глухівського філіалу Андрій Володимирович Орленко.

На запитання, чому авто віддали саме територіальному центрові, Андрій Орленко відповів лаконічно, що їм воно потрібніше. Адже на заміну «Газелі» фірма придбала нові автомобілі, а та просто «відпочивала» на майданчиках. А, ознайомившись з роботою районного територіального центру, дізнавшись від його директора Віктора Спицького про географію і кілометражі, які доводиться проїжджати працівникам терцентру, щоб надати допомогу підопічним, рішення було однозначним: для благої справи.

«Газель» у гарному стані, двигун новий, ходова – нова, сідай – і їдь, - ділиться  директор територіального центру Віктор Спицький.  -  Своїми силами навели тільки «косметику». Робили це з радістю, адже навіть і уявити не могли, що отримаємо такий дорогий і потрібний  подарунок.  У наш час нечасто зустрічаєш таких людей, як Андрій Володимирович, для яких найкращі людські якості: милосердя, щирість і допомога ближньому – не пусті слова, а принцип життя. Висловлюємо від колективу районного територіального центру, від усіх підопічних слова глибокої вдячності керівництву і всьому колективу «Модуля» і бажаємо всім подальших виробничих перемог і міцного здоров’я. А від себе додамо:  «Газель» потрапила у надійні руки і служитиме вона на благо людям.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 20.05.2018