Подорож у казковий світ дитинства

17.09.18

Головна

 

 

Подорож у казковий світ дитинства

 

З нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей 31 травня у теплому та затишному залі кафе «Едельвейс» відбулось чудове дійство для дітей з обмеженими фізичними  можливостями, які знаходяться на обліку у  відділенні організації надання адресної натуральної та грошової допомоги КУ «Територіальний центр соціального  обслуговування» Глухівської районної ради. На заході були присутні почесні гості: тимчасово виконуючий обов'язки начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Жеба Андрій Васильович, заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Ігнатенко Людмила Миколаївна, директор комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради Спицький Віктор Петрович. На початку свята дітям були вручені солодкі подарунки  та накриті святкові столи.

 

 

На захід  завітали студенти – волонтери професійно-педагогічного коледжу Глухівського  НПУ ім. О.Довженка разом з казковими героями. Маленькі вихованці з радістю брали участь у вікторинах та конкурсах, отримували солодкі подарунки.

 

 

          Хочеться висловити слова вдячності заступнику директора з виховної роботи професійно-педагогічного коледжу Глухівського  НПУ ім. О. Довженка Туряниці Зої Василівні, колективу Глухівського міськрайонного відділу державної виконавчої служби та спонсорам: спортивному клубу «Воїн», ПП Козлову М.В. за надану допомогу.

 

 

Директор

комунальної установи

«Територіальний центр

соціального обслуговування»

Глухівської районної ради

Спицький В. П.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 20.05.2018