«Злагода в родині – багатство України»

16.07.18

Головна

 

 

«Злагода в родині – багатство України»

 

Сім’я - найдорожче для кожної людини. Адже саме в сім’ї ми навчаємося любові і добра, вчимося шанувати свій рід та любити землю.

13 травня на базі Студеноцького сільського будинку культури відбулася районна конкурсно-розважальна програма «Злагода в родині – багатство України», присвячена Міжнародному дню сім'ї. У заході взяли участь 4 родини: сім’я Конюхових із села Уланове, Захлєбаєвих зі Студенка, Зарви з села Білокопитове та родина Полякових з Кучерівки. Учасники конкурсно-розважальної програми - люди з різним сімейним стажем, з різною долею, які показали,наскільки вони завзяті, веселі, дружні і творчі, взявши участь у різноманітних конкурсах. У конкурсі «З гордістю про себе» учасники представили свої родини в оригінальній формі. В наступному конкурсі програми - «Моя стильна сім’я» - учасники  демонстрували  створене  власними руками стильне вбрання для всієї  родини з підручного матеріалу. Це було сучасно, яскраво і цікаво! Також родини складали вірші про сім’ю із запропонованих слів, потім жінки із зав’язаними очима  шукали своїх чоловіків по вухах та носу, а чоловіки отримали легке і водночас важке завдання - якомога більше збити кеглів. Завданням для менших представників родин було із запропонованих матеріалів виготовити вітальну листівку для своїх матусь.  Від конкурсу  «Танцюють усі» в залі Студеноцького СБК  стало дійсно гаряче, бо учасники демонстрували свої хореографічні вміння. Цікавими та захоплюючими також були  конкурси «Сімейний портрет» та «Спільна справа». Під кінець конкурсної програми  тата отримали завдання:  дівчинці заплести косичку та зав'язати бантика, швидко та якісно  пришити ґудзик і накришити салат «Вінегрет».  А ось конкурс «Талановита родина» ще раз довів те, що Глухівщина багата талановитими людьми.

 

 

Родини дуже добре підготувалися  до конкурсно-розважальної програми. Журі було нелегко визначити переможця, але вони впоралися з цим завданням. Переможцем стала родина Захлєбаєвих із села Студенок. Нагородження провела начальник відділу культури, молоді та спорту Глухівської РДА Ольга Горбачова. Всі  учасники програми отримати грамоти та цінні подарунки.

 


         Чудову концертну програму подарували аматори сцени Студеноцького сільського будинку культури та районного будинку культури. 

          Всі присутні в залі отримали океан емоцій та гарний настрій! Районна конкурсно-розважальна програма «Злагода в родині – багатство України» - це справжній мікс розваг, корисностей і відмінного відпочинку.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 20.05.2018