08.10.19

Головна

 

Аграрна  комісія  про  продаж  землі

       На засіданні  постійної комісії з питань агропромислового комплексу, охорони навколишнього природного середовища, промисловості, будівництва, транспорту та розвитку підприємництва ,  яке відбулося 8 жовтня в приміщенні районної ради, було розглянуто депутатське  звернення депутата районної ради Буряка Миколи щодо злободенного питання аграріїв та сільських жителів – продажу земель сільськогосподарського призначення. 

    Селяни не підтримують наміри такої «реформи», бо розуміють, що вона відбере у них та їхніх нащадків останнє, що залишилося – землю. Адже той, хто сьогодні її обробляє, не має ні коштів для її купівлі, ні гарантій її захисту від «судів» та рейдерів.

    Поспішне і непродумане запровадження продажу сільськогосподарських земель може стати детонатором соціального вибуху в країні, де і без того надзвичайно напружена ситуація. Це є реальною загрозою національній безпеці та державному суверенітету України.  

    Після жвавого обговорення комісія прийняла рішення обговорити дане питання на сесії районної ради та прийняти відповідне звернення до керівництва держави.

 

 

Головна | Новая страница 5

Дата последнего изменения этого узла 08.10.2019