03.06.20

Головна

 

         Депутати Глухівської районної продовжують виділяти кошти на придбання обладнання КНП «Глухівська міська лікарня»

03 червня під головуванням Олексія Ткаченка відбулося засідання сорокової сесії Глухівської районної ради сьомого скликання.

 

  У роботі сесії взяли участь 15 депутатів районної ради із 26 зареєстрованих, депутат обласної ради, керівний склад та керівники структурних підрозділів Глухівської районної державної адміністрації, керівники комунальних закладів районної ради, представники ЗМІ, що не є депутатами районної ради.   

Напередодні, 02 червня, відбулося засідання президії районної ради, де були розглянуті всі питання і рекомендовані на розгляд сесії районної ради з деякими доповненнями.

До порядку денного 40 сесії було внесено 9 проектів рішень.

Депутати районної ради заслухали звіти за І квартал 2020 року по виконанню програми економічного і соціального розвитку Глухівського району та районного бюджету Глухівського району.

Були затверджені зміни до районного бюджету, до програм економічного і соціального розвитку Глухівського району, «Правопорядок», підтримки та розвитку медичної галузі Глухівського району, створення і використання матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру.

Депутати Глухівської районної ради не стоять осторонь медичних проблем. Зокрема, бюджету міста Глухів передбачається передати кошти на забезпечення лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет, на хронічну ниркову недостатність (гемодіаліз), на придбання обладнання для КНП «Глухівська міська лікарня» Глухівської міської ради та для КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Глухівської районної ради на придбання ПММ та захисного одягу.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 03.06.2020