19.12.19

Головна

 

Депутати попередньо схвалили програму економічного і соціального

розвитку та районний бюджет на 2020 рік

 

17 грудня під головуванням Олексія Ткаченка відбулися загальні збори депутатів Глухівської районної ради сьомого скликання.

На зборах були присутні: т.в.о. голови та заступник голови районної державної адміністрації, керівники комунальних закладів районної ради, керівники управлінь та структурних підрозділів районної державної адміністрації.

По основних пріоритетах Програми економічного і соціального розвитку Глухівського району на 2020 рік проінформувала начальник відділу економічного розвитку сільських територій, промисловості, інфраструктури районної державної адміністрації Оксана Ковальчук – Савощенко.

Депутати схвалили зміни до ряду районних програм та до районного бюджету на 2019 рік та рекомендували винести на розгляд 37 сесії районної ради.

Районний бюджет Глухівського району на 2020 рік представила начальник фінансового управління районної державної адміністрації Валентина Манжос, яка проінформувала також про передачу коштів з районного бюджету Глухівського району до міського бюджету м.Глухів для надання вторинної медичної допомоги населенню Глухівського району та на забезпечення лікування хворих на цукровий і нецукровий діабет

Депутати погодили проекти рішень:
- Про грошові денні норми харчування дітей у закладах дошкільної освіти та учнів у закладах загальної середньої освіти району у 2020 році
- Про програму розвитку архівної справи на 2020 рік.
- Про програму поліпшення умов функціонування комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради на 2020 рік.
Додатково депутати обговорили Звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, народного депутата України Андрія Деркача щодо відтермінування впровадження медичної реформи.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 19.12.2019