19.02.20

Головна

 

Ювілей «Червоної калини»

14 лютого відбулася знакова подія в житті мистецької Глухівщини

Одразу два ювілеї – 50-  річний з дня створення та 30-річний з дня присвоєння звання «народний аматорський»  відзначав добре знаний у районі та за його межами колектив – народний аматорський фольклорний колектив «Червона калина» Некрасівського СБК.  Винуватців свята привітали  тимчасово виконуючий обов’язки голови Глухівської РДА Володимир Картавий, голова Глухівської районної ради Олексій Ткаченко, виконуючий обов’язки завідувача сектору культури, молоді і спорту Андрій Дарченко, депутати районної ради Тетяна Савенкота Володимир Соломенний, колишній начальник відділу культури Анатолій Сліпушко, Семенівський сільськийголова Надія Кебецьта ін..   Всі виступаючі вітали керівника та учасників з ювілеями, щиро бажали життєвої енергії, що дає натхнення творити, даруючи прекрасні хвилини відпочинку своїм землякам, творчого довголіття та мирного неба. Кожен з учасників отримав грамоту за вагомий внесок у культурно-мистецьке життя району, збереження, відродження та популяризацію народної творчості та з нагоди відзначення 50-річного ювілею з дня заснування колективу і  30-річного ювілею з дня присвоєння почесного звання «народний аматорський».

Концертна програма була яскравою, насиченою. З високою майстерністю виконували учасники колективу українські народні, старовинні, сучасні, авторські пісні. Під вмілим керівництвом Миколи Довгополого звучали колоритні голоси учасників . Цікаво те, що у колективі співають цілими сім′ями. Учасники знаходять, зберігають, примножують українську пісню-духовну скарбницю, дають їй безсмертя, доносять зі сцени  до глядача.

Шквал оплесків дарували глядачі  всім , хто виходив на сцену.

 

Колектив вкотре підтвердив, що гідно несе своє почесне звання «народний аматорський».

Тож нехай ще багато десятиліть б’ються неспокійні серця  учасників у темпі і ритмі народної пісенної творчості, нехай ніколи не зміліє криниця душі їх керівника, а доля і надалі буде найприхильнішою до їх невичерпної творчості.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 19.02.2020