22.01.20

Головна

 

Шановні жителі Глухівщини!

Вітаємо вас із визначним українським державним святом -

Днем Соборності України!

 

22 січня 1919 року відбулась історична подія, яку віками втілювали наші пращури - об'єдналися Київ і Львів, Схід і Захід України. Відтоді День Соборності нам нагадує про те, що сила нашої Батьківщини - в єднанні. І не лише територій, а дій і сердець.

І хоча тоді цій споконвічній мрії українців - створити міцну державу, бути господарями на своїй землі - не  вдалося реалізуватися,  ця дата стала символом консолідації нашого народу на всі віки.

Таке ж завдання перед нами ставить сьогодення - об'єднатися навколо ідеалів свободи і демократії, боротися за національну гідність і дати відсіч кожному, хто на неї посягає, повернути тимчасово окуповані території до рідного дому.

 

 

Відзначення Дня Соборності, вшанування творців Акта Злуки - це не тільки суспільна потреба, а й наш моральний обов'язок - берегти світлу пам'ять незліченних жертв, принесених українським народом на вівтар незалежності, соборності, державності.

Тож вшануймо їх і працюймо разом для світлого майбутнього нашої рідної України! І усвідомлюймо - що лише в єдності і взаємній підтримці зуміємо стати щасливими і заможними господарями на своїй землі.

Бажаємо вам незламного українського духу, гордості за рідну націю.

Зі святом всіх - з Днем Соборності України!

 

Голова Глухівської районної ради         Олексій Ткаченко

Головна

Дата последнего изменения этого узла 22.01.2020