24.06.20

Головна

 

«У бронзі і граніті, у книгах і піснях – їх подвиг буде жити у віках»

Під таким гаслом 24 червня на території Бачівської сільської ради було проведено пам’ятні заходи, присвячені вшануваннюгероїв-визволителівчасів Другої світової війни.

Цього року, до 75 річниці перемоги над нацизмом, було оновлено пам’ятники на могилах Героя Радянського Союзу Василя Жеребцова та 12 невідомих солдатів, які загинули в 1943 році, визволяючи села Бачівськ та Сопич. Вшанувати пам'ять на цвинтарі в селі Товстодубове, де поховані герої, зібралися представники органів районної влади та сільські голови сусідніх сільських рад.

 

 

Після години-вшанування гостей чекала історично-музична подорож Глухівщиною у роки війни, яка проходила у приміщенні Бачівського сільського будинку культури. З кожним роком Друга світова війна на крок, на перегорнуту сторінку віддаляється від нас,але не згасає пам'ять. Забути звитягу батьків, дідів, прадідів неможливо.

 

Зі сцени звучали історії про героїчні подвиги наших земляків: про тих, хто пожертвував своїми життями заради благополуччя нашої рідної Глухівської землі, про солдатів, які наближали омріяний мир ціною власного життя, про походи партизанів та діяльність підпільних груп, про мирних жителів, чиї життя зруйнувала війна, про дітей війни, які з болем і жалем згадують своє дитинство – про всіх, чиї серця опалила війна. Доповненням до історичної хроніки були музичні композиції  воєнних та повоєнних років у виконанні солістів районного будинку культури та учасників народного аматорського молодіжного театру «Пілігрим».

 

 

По закінченню заходу голова Глухівської районної ради Олексій Ткаченко та голова Глухівської районної державної адміністрації Сергій Мінаковта вручили подяки Матюхіну Геннадію Олександровичу та Матюхіну Олександру Геннадійовичу(за високий професіоналізм, творчий підхід до виготовлення та встановлення пам’ятника Жеребцову Василю Григоровичу, герою Радянського Союзу і 12-ти невідомим солдатам, які загинули в 1943 році під час Другої Світової війни, звільняючи село Товстодубове Глухівського району від нацистських загарбників), Ваську Миколі Івановичу(члену президії ради ветеранів ГО   «Організація   ветеранів Глухівського району»), Новікову Миколі Петровичу(голові ветеранської організації Фотовизької сільської ради), Зиморою Олексію Пилиповичу (голові ветеранської організації Уланівської сільської ради).

Головна

Дата последнего изменения этого узла 24.06.2020