23.01.20

Головна

 

Свято Соборності

22 січня відбувся святковий захід з нагоди Дня Соборності України у Студенецькому сільському будинку культури, на який зібралась громада Глухівщини – представники влади, делегації сільських та селищної рад району, громадськість.

 

 

З важливою подією в історії нашої держави – 101 річницею проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки  привітало керівництво районної влади.

Свято Соборності нагадує про те, що сила нашої Батьківщини - в єднанні. І не лише територій, а дій і сердець. Єдину соборну цілісну України відстоюють сучасні захисники, прагнучи єдності всіх українців: від крайньої точки на півночі нашої держави села Грем’яч на Чернішівщині до півдня – селища Форос в Севастополі, від крайнього заходу – села Соломонове на Закарпатті до крайньої точки на сході України – села Рання Зоря Луганської області. Соборність України – соборність наших душ»

 

 

Слова вітань пролунали і від Студеноцького сільського голови Галини САМОЙЛЕНКО. А святкову атмосферу і гарний настрій подарували кращі виконавці, вокальні та танцювальні колективи глухівської сцени.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 23.01.2020