22.01.20

Головна

 

Підсумки роботи Глухівської центральної районної лікарні

за 2019 рік

 

22 січня 2020 року о 10 годині в Глухівській центральній районній лікарні відбулася медична рада щодо підсумків роботи установи за 2019 рік, в якій приймали участь керівництво та лікарі Глухівської ЦРЛ, керівники ЦПМСД Глухівщини, Глухівської міської ради, Шалигинської ОТГ та голова районної ради Олексій Ткаченко.

 

В ході наради було проаналізовано показники роботи лікарні за всіма напрямками. Також було обговорено процес перетворення Глухівської ЦРЛ в КНП «Глухівська міська лікарня». З зазначеного питання виступив голова районної ради Олексій Ткаченко, який наголосив на важливості не тільки юридичного процесу перетворення, а і на укріпненні матеріальної бази лікарні.

Кошти на фінансування лікарні будуть надходити від Національної служби охорони здоров’я за конкурентну послугу.

Попередньою Глухівською госпітальною радою було напрацьовано план розвитку, до якого було включено все необхідне обладнання та стимули для залучення лікарів відповідного фаху.

Для ефективної реалізації зазначених заходів Олексій Ткаченко запропонував створити наглядовому раду при  КНП «Глухівська міська лікарня», яка б дозволила ефективно вести процеси по реорганізації лікарні та укріпленні її матеріальної бази.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 22.01.2020