16.10.19

Головна

 

Відбулась семінар-нарада сільських, селищних голів та секретарів Глухівського району

16 жовтня в залі засідань Глухівської районної ради під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки голови районної державної адміністрації Володимира Картавого та голови районної ради Олексія Ткаченко відбулась семінар-нарада сільських, селищних голів та секретарів Глухівського району.
Інженер Глухівського цеху Шосткинського відділення АТ «Сумигаз» Світлана Табала обговорила з присутніми питання технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання багатоквартирних будинків Глухівського району.
Тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара Глухівського об’єднаного міського військового комісаріату Віталій Ігнатушко вручив відзнаку за плідну співпрацю зі Збройними Силами України тимчасово виконуючому обов’язки голови районної державної адміністрації Володимиру Картавому та проінформував про організацію призову громадян на строкову військову службу по Глухівському району.
Завідуюча Глухівського відділу Сумського лабораторного центру МОЗ України Марина Матвієнко повідомила про проведення профілактичних заходів з попередження масових інфекційних захворювань в осінньо-зимовий період 2019-2020 років.

Начальник управління соціального захисту населення Глухівської районної державної адміністрації Ольга Дудкіна проінформувала про механізм виплати пільг в грошовій готівковій та безготівковій формах. Рекомендувала сільським, селищним радам проводити роз’яснювальну роботу серед населення з приводу оформлення субсидій.
Начальник відділу у Глухівському районі Головного управління Держгеокадастру у Сумській області Сергій Сорока нагадав присутнім про реєстрацію права власності на земельну частку (пай) громадян у Державному земельному кадастрі, для того, щоб в майбутньому мати змогу розпоряджатися своєю власністю.
Начальник Глухівського районного сектору управління ДСУ України з надзвичайних ситуацій в Сумській області Дмитро Гончаров, попрохав очільників громад при плануванні місцевих бюджетів на 2020 рік враховувати питання цивільного захисту.

 

 

Дата последнего изменения этого узла 16.10.2019