27.04.20

Головна

 

Шановні ліквідатори наслідків Чорнобильської катастрофи!

 Чорнобиль поламав життя мільйонів людей, назавжди розділив їх долі на дві половини: мирне життя до катастрофи і небувале горе, яке не піддається будь-якому виміру, після 26 квітня 1986р. Відтоді кожен з нас живе з великою тривогою за майбутнє прийдешніх поколінь, яких торкнулося Чорнобильське лихо і усвідомлює всю незахищеність людства перед катастрофами планетарного масштабу. Розміри Чорнобильської катастрофи могли б бути ще більшими і жахливішими, якби на поєдинок з розбурханим атомом з перших хвилин аварії не вступили тисячі людей.

190 жителів нашого району стали ліквідаторами наслідків Чорнобильської  катастрофи, заплативши за порятунок світу найдорожчим – своїм здоров’ям. 68 чоловік, на жаль, передчасно пішли з життя.

Ми низько схиляємо голови перед ліквідаторами Чорнобильської катастрофи, сердечно дякуємо за мужність і відвагу, за виконаний громадянський обов’язок, за порятоване Вашими зусиллями людство. Кожен з ліквідаторів Чорнобиля - справжній герой, який повинен повсякчас відчувати шану і повагу з боку суспільства.

Від душі бажаю кожному з вас міцного здоров’я, достатку і злагоди в родинах!

 

Голова Глухівської районної ради                                            Олексій Ткаченко

 

 

Головна

Дата последнего изменения этого узла 27.04.2020