08.04.20

Головна

 

Робота щодо забезпеченням найбільш вразливих верств населення продуктовими наборами

Міністерство соціальної політики України спільно із Національною мережею продуктових магазинів АТБ розпочали роботу із забезпеченням найбільш вразливих верств населення продуктовими наборами в період карантину у зв’язку з коронавірусною інфекцією COVID-19.

 

 

Працівники комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради на чолі з директором Віктором Спицьким здійснили п’ять виїздів до міста Шостка, яке визначене опорним містом щодо видачі продуктових наборів з метою отримання 832-х продуктових наборів, загальною вагою понад сім тон із магазину АТБ для осіб Глухівського району, які потребують допомоги. Щоб наші підопічні та соціально незахищені громадяни району вчасно отримали благодійну допомогу працівники територіального центру працювали також і у вихідні дні.

 

 

Отриману безкоштовну допомогу було розподілено, та видано головам сільських та селищних рад, які роздали набори згідно сформованих списків. Щира вдячність соціально відповідальному бізнесу, який відкликається, та надає допомогу найбільш потребуючим непрацездатним громадянам.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 08.04.2020