16.10.19

Головна

 

На районному заході з нагоди державного свята Дня захисника України всіх присутніх привітала заступник голови районної ради Галина Стороженко та т.в.о голови райдержадміністрації Володимир Картавий . З нагоди свята були вручені почесні грамоти та подарунки. Це свято всіх, хто має відношення до військової справи, захищав і захищає свою Батьківщину, а також нагода згадати наших предків, які своїми ратними звершеннями здобули та відстояли нашу свободу і незалежність.

 

 

Подвиг захисників України різних часів – це велика і велична правда історії, яку не має права переписати і перекреслити жодна політична кон'юнктура.

Ситуація в нашій державі зараз, на жаль залишається дуже напруженою. Продовжуються військові дії на Сході і кожного дня  ми несемо людські втрати. Кількість жертв конфлікту майже 43 тисячі чоловік, майже 13000 загиблих, до 30 тисяч чоловік отримали поранення. Отака сумна статистика війни.

 

 

Війна змінила наше сприйняття цього світу. Ми вчимося бути іншими, ми вчимося цінувати життя, робити добро і бути чеснішими і відвертими. Кажуть у війні не жіноче обличчя, але у всіх війнах і конфліктах жінки ставали поряд з чоловіками і захищали рідну землю.

Сьогодні в збройних силах України та інших військових формувань проходять службу 56 тисяч жінок, майже 10 тисяч мають статус учасника бойових дій. 116 нагороджені державними нагородами, четверо нагороджені посмертно. Подвиг учасників України вписаний кров’ю і літопис боротьби українців за цілісність і незалежність країни і завжди будуть нагадувати нам про те, якою дорогою ціною достається свобода та право бути вільними і самодостатніми людьми.


 

 

Дата последнего изменения этого узла 16.10.2019