10.01.20

Головна

 

 7 січня 2020 року відзначив свій 60-річний ювілей Фотовизький сільський голова

Зінаков Володимир Васильович

На нараді 8 січня керівники районної влади Олексій Ткаченко та Володимир Картавий привітали ювіляра!

 

 

«Шановний наш ювіляр, хай доля завжди буде щедрою до Вас та збереже міцне здоров’я, дарує безмежне людське щастя, невичерпну енергію, життєве довголіття.

60 років – золотий період для керівника, коли досвід і мудрість поєднуються з повнотою життєвих сил, зрілістю рішень з прогресивними ідеями і підходами.

Майже 14 років Ви працюєте на відповідальній  посаді Фотовизького сільського голови і сьогодні продовжуєте успішно виконувати покладені на Вас повноваження, проявляючи високий професіоналізм, виняткову працездатність і цілеспрямованість.

За Вашими плечима – багатолітній досвід. Ми високо цінуємо компетентність, життєву мудрість і діловитість, які створили Вам заслужений авторитет і повагу серед колег по роботі та населення сільської ради. Ви вболіваєте за те, щоб жителі ваших сіл жили в комфортних умовах.

За Вашої участі вирішено безліч важливих питань – це і встановлення вуличного освітлення в населених пунктах сільської ради, і забезпечення централізованим водопостачанням сільських осель, встановлення камер відеоспостереження, пам’ятника горою Другої Світової війни Лущенку Григорію Андрійовичу, відновлення роботи пожежного ДЕПо, проведення ремонту доріг, це і постійна фінансова підтримка Сопицького навчально-виховного комплексу, фельдшерського пункту, соціальних працівників та багато іншого.

Свій ювілей Ви зустрічаєте в розквіті творчих сил, збагачених життєвим досвідом.

Ми від щирого серця бажаємо, аби всі Ваші справи, Володимире Васильовичу, були непідвладні плину часу та зміні поколінь. Нехай тепло та затишок родинної оселі надійно захищає Вас від життєвих негараздів, а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років.

Бажаємо Вам подальших добрих вчинків задля Вашої великої справи!»

Головна

Дата последнего изменения этого узла 10.01.2020