21.12.19

Головна

 

Депутати Глухівської районної ради прийняли

 районний бюджет Глухівського району на 2020 рік

 

20 грудня під головуванням Олексія Ткаченка відбулося засідання тридцять сьомої сесії Глухівської районної ради сьомого скликання.

У роботі сесії взяли участь 17 депутатів районної ради, т.в.о. голови та заступник  голови районної державної адміністрації, керівники комунальних закладів районної ради та структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ, організацій району, редактори ЗМІ, що не є депутатами районної ради.    

17 грудня відбулися загальні збори депутатів районної ради, де були розглянуті питання, що винесені на сесії. Додатково на пленарному засіданні до порядку денного були включені проекти рішень:

- Про внесення змін до рішення районної ради від 22.04.2016 «Про районну цільову програму з розроблення схеми планування території Глухівського району на 2016-2018 роки»

- Про передачу з оперативного управління та балансу комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Глухівського району» Глухівської районної ради майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Глухівського району

- Про передачу в оперативне управління та на баланс комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Глухівського району

- Про нерухоме майно (квартиру) спільної власності територіальних громад сіл, селищ Глухівського району

Завдяки злагодженій роботі депутатського корпусу, розпорядників бюджетних коштів депутати затвердили пріоритети програми економічного і соціального розвитку та районний бюджет Глухівського району на 2020 рік.

Також прийняли рішення про передачу коштів з районного бюджету до міського бюджету м. Глухів для забезпечення якісного медичного обслуговування населення Глухівського району у I кварталі 2020 році в сумі 2352,10 тисяч гривень, отриманої з державного бюджету для надання вторинної допомоги.

Підтримали зміни, які пропонували розробники районних програм, а саме:

- до програми «Правопорядок» на 2016-2020 роки;

- до програми «Освіта Глухівщини у 2019-2021 роках;

- до програми підтримки та розвитку медичної галузі Глухівського району на 2019 та наступні 2020-2021 програмні роки»;

- до програми соціального захисту населення на 2019-2020 роки.

Депутати також затвердили грошові денні норми харчування дітей у закладах дошкільної освіти та учнів у закладах загальної середньої освіти району у 2020 році, програму  розвитку архівної справи у Глухівському районі на 2020 рік, поліпшення умов функціонування комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради на 2020 рік.

Дискусія розгорілася під час розгляду проекту рішення районної ради по наданню згоди на закриття залізничної станції «Баничі».

Всіх турбувало питання – чи отримають після закриття станції сільські ради свій земельний податок?

По даному питанню виступили директор ДП «Кар’єр кварцитів» Василь Лагутін, голова районної ради Олексій Ткаченко, т.в.о. голови РДА Володимир Картавий, депутати районної ради Віктор Скопенко, Сергій Ахромеєв, сільські голови Сергій Баклан та Надія Кебець.

Депутати надали з сільськими радами згоду на закриття станції «Баничі»  при умові, що «Укрзалізниця» не змінить умови договорів про користування земельними ділянками.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 21.12.2019