20.11.19

Головна

 

Плідно і конструктивно пройшла тридцять шоста сесія

Глухівської районної ради

         20 листопада під головуванням Олексія Ткаченка відбулося засідання тридцять шостої сесії Глухівської районної ради сьомого скликання.

  У роботі сесії взяли участь 17 депутатів районної ради із 26 зареєстрованих, депутат Сумської обласної ради, т.в.о. голови та заступник голови районної державної адміністрації, окремі сільські голови, керівники комунальних закладів районної ради, керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, установ та організацій району, представники ЗМІ, поліції, що не є депутатами районної ради.       

Напередодні, відбулися засідання президії та постійної комісії районної ради з питань молоді, освіти, культури, охорони здоров’я, материнства, дитинства і соціального захисту де були розглянуті всі питання і рекомендовані на розгляд сесії районної ради.

До порядку денного 36 сесії було внесено 20 проектів рішень.

Зокрема депутати районної ради заслухали звіти за 9 місяців 2019 року по виконанню програми економічного і соціального розвитку Глухівського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки та по виконанню районного бюджету Глухівського району на 2019 рік.

Ряд змін були внесені до районного бюджету на 2019 рік та районних програм, а саме:

- економічного і соціального розвитку Глу­хівського району;

- розвитку туризму у Глухівському районі;

- поліпшення умов освітнього процесу у закладах освіти Глухівського району;

- освіта Глухівщини у 2019-2021 роках;

- підтримки та розвитку медичної галузі Глухівського району на 2019 та наступні 2020-2021 програмні роки.

Також були прийняті рішення щодо ліквідації окремих структурних підрозділів комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Глухівського району» Глухівської районної ради. Це ФП с.Мацкове (Баницька сільська рада), ФП с.Калюжне (Семенівська сільська рада) та ФП с.Сутиски (Дунаєцька сільська рада).

         У зв’язку з закриттям вищезазначених структурних підрозділів, були внесені зміни до структури комунального некомерційного підприємства та до його штатного розпису.

         Депутати підписали звернення до Прем’єр-Міністра України   Гончарука О.В. щодо поновлення фінансування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, відповідно до розпорядження КМУ від 10.07.2019 №500 «Деякі питання розподілу у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій».

Головна

Дата последнего изменения этого узла 20.11.2019