Мультидисциплінарна бригада комунальної установи

«Територіальний центр соціального обслуговування»

 

14.11.19

Головна

 

Мультидисциплінарна бригада комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради до складу якої ввійшли завідувач відділенням соціальної допомоги вдома Світлана Черняк, соціальний працівник відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги Ірина Дьомушкіна, інспектор 19 ДПРЧ У ДСНС у Сумській області лейтенант служби цивільного захисту Олександр Тутук та старший дільничний інспектор офіцер поліції Глухівського ВП майор поліції Олександр Гаркавий здійснила виїзд до сіл Сопич, Бачівськ, Товстодубове та Есмань.

 

 

У процесі роботи працівниками територіального центру було обстежено оселі підопічних відділення соціальної допомоги вдома, здійснено оцінку якості надання соціальних послуг соціальними робітниками, що працюють на території даних сіл, також  надавались консультації з різних життєвих питань. Завдяки нашим спонсорам було роздано допомогу у вигляді кондитерських наборів та одягу б/в.

 

 

Інспектор 19 ДПРЧ У ДСНС у Сумській області провів інформаційно-роз’яснювальну роботу з приводу пожежної безпеки, обстежив пічне опалення наших громадян похилого віку, та  роздав пам’ятки про правила пожежної безпеки.

Старший дільничний інспектор офіцер поліції Глухівського ВП розповів підопічним про ймовірні випадки шахрайства серед людей похилого віку, наголосив на те, щоб не довіряли незнайомим людям і були більш обачнішими.

Комунальна установа  «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради звертається до наших підопічних з великим проханням: не довіряйте незнайомцям, щоб вони вам не пропонували. Шахраї не сидять на одному місці, вони подорожують розпитують про одиноких пенсіонерів, а далі все по відпрацьованій схемі. Тому при появі підозрілих незнайомих людей відразу повідомляйте дільничних інспекторів та місцеву поліцію.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 14.11.2019