Відбулась семінар-нарада сільських, селищних голів та секретарів Глухівського району

14.11.19

Головна

 

Відбулась семінар-нарада сільських, селищних голів та секретарів

Глухівського району

         13 листопада в залі засідань Глухівської районної ради під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки голови районної державної адміністрації Володимира Картавого та заступника голови районної ради Галини Стороженко відбулась семінар-нарада сільських, селищних голів та секретарів Глухівського району.

         Розпочалася семінар-нарада з виступу головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Глухівського району» Глухівської районної ради Олександра Тюльпи про шляхи утримання галузі медицини району у 2020 році та підтримку Глухівської лікарні.

         Зокрема він зазначив, що на утримання ФАПів та ФП на 2020 рік не вистачає 5,2 млн. грн. Утримання ФАПу на рік це 200-210 тис.грн., ФП – 120 тис.грн.

 

 

         Тому при розподілі вільних залишків сільських, селищних рад потрібно враховувати кошти на утримання своїх  медичних закладів.

         Начальник управління статистики у Глухівському районі Тетяна Гордієнко проінформувала про надання звітів в електронному вигляді управлінню статистики у Глухівському районі.

         Начальник відділу культури, молоді і спорту Глухівської районної державної адміністрації Ольга Горбачова проінформувала про організацію підготовки творчого звіту Глухівського району в рамках обласного фестивалю народної творчості «З любов’ю вічною до тебе, рідний краю!», присвяченого 30-й річниці незалежності України.

         Про діяльність відділу охорони водних біоресурсів Управління державного агентства рибного господарства у Сумській області та про порядок звітування суб’єктів господарювання, орендарів водних об’єктів району за формою 1А-риба (річна) доповів головний державний інспектор відділу охорони водних біоресурсів «Сумський рибоохоронний патруль» Ігор Кулик.

         Він проінформував про адміністративну та кримінальну відповідальність за грубе порушення правил рибальства - це рибальство із застосуванням вогнепальної зброї, електроструму, вибухових або отруйних речовин, інших заборонених знарядь лову, промислових знарядь лову особами, які не мають дозволу на промисел, вилов водних живих ресурсів у розмірах, що перевищують встановлені ліміти або встановлену правилами любительського і спортивного рибальства добову норму вилову.

         Також він зазначив, що орендарі ставків не мають права забороняти громадянам ловити рибу, окрім тієї, яку орендар запустив.

         Директор Глухівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Хроль проінформувала про здійснення соціальної роботи з особами з числа дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

Вона повідомила, що держава виділяє субвенцію на придбання житла для дітей-сиріт, тож район отримає кошти на компенсацію на придбання житла сиротам. Але для цього потрібно підготувати необхідні документи та навести порядок в сільських, селищних радах в квартирному обліку.

          Начальник Глухівського міськрайонного сектору філії державної установи «Центр пробації» в Сумській області Олена Омельченко проінформувала про попереднє погодження органами місцевого самоврядування видів та об’єктів суспільно-корисних робіт, на яких засуджені відбуватимуть покарання у вигляді громадських, суспільно корисних робіт та внесення до бюджетів сільських, селищних рад на 2020 рік відповідних ресурсів на оплату виконаної порушником роботи, яка перераховується для погашення заборгованості зі сплати аліментів.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 14.11.2019