15.01.20

Головна

 

Відбулась семінар-нарада сільських, селищних голів та секретарів Глухівського району

          15 січня в залі засідань Глухівської районної ради під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки голови районної державної адміністрації Володимира Картавого та голови районної ради Олексія Ткаченко відбулась семінар-нарада сільських, селищних голів та секретарів Глухівського району.

         Розпочалася семінар-нарада з виступу начальника Глухівського міського відділу Управління Державної міграційної служби України в Сумській області Тетяни Буханіст про зміни режиму поїздок громадян України до Російської Федерації. Вона повідомила, що  з 1 березня 2020 року громадяни України зможуть перетинати кордон із Росією тільки за закордонним паспортом.

         Про профілактику шахрайств серед населення на території Глухівського району проінформував начальник сектору Глухівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області Микола Фокін. Зокрема він повідомив про один із поширених в даний момент вид шахраю з sim-карткою. Маючи дані sim-картки та знаючи про останні зроблені з неї дзвінки, шахраї дізнаються всю можливу інформацію про особу, і можуть скористатися цими знаннями у своїх цілях – взяти позику, оформити дороговартісну покупку тощо. Закликав бути уважними, і тоді не доведеться стати жертвою злочину.

         Про визначення та погодження з органом пробації переліку об’єктів та видів суспільно корисних робіт, на яких порушники (засуджені) відбуватимуть стягнення (покарання) проінформувала начальник Глухівського міськрайонного сектору філії державної установи «Центр пробації» в Сумській області Олена Омельченко.

Завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій, екології, та охорони навколишнього природного середовища Глухівської районної державної адміністрації Едуард Попов проінформував про організацію планування заходів з евакуації населення в особливий період. Він повідомив, що відповідно до розпорядження голови районної державної адміністрації від 23.03.2015 №70-ОД діє районна комісія з евакуації, і що потрібно створити такі комісії на територіях сільських, селищних рад.

Про виконання програми розвитку туризму в Глухівському районі на 2018-2020 роки та про дотримання Закону України «Про охорону культурної спадщини» проінформувала начальник відділу культури, молоді і спорту Глухівської районної державної адміністрації Ольга Горбачова. З метою розвитку туризму вона запропонувала визначити на своїх територіях місця, облаштувати їх, зробити привабливими для туристів. Та повідомила, що на території району обліковується 71 пам’ятка історії, 29 пам’яток археології та 4 пам’ятки архітектури.

Про зміни в декларуванні осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування проінформувала головний спеціаліст-юрисконсульт відділу організаційної та кадрової роботи виконавчого апарату Глухівської районної ради Ірина Пархоменко.

Вона повідомила про зміни, які були внесені до Закону України «Про запобігання корупції», зокрема в частині фінансового контролю та про наказ

НАЗК від 12.12.2019 №168/19, яким затверджено нові Форми декларації та повідомлення про суттєві зміни в майновому стані суб’єкта декларування.

Начальник архівного відділу Глухівської районної державної адміністрації Ірина Пуцко надала організаційно-методичну допомогу у вдосконаленні та організації діловодства в сільських та селищних радах.

         Начальник відділу організаційної роботи та комунікацій з громадськістю апарату Глухівської районної державної адміністрації Лариса Саботан повідомила про організацію та проведення заходів з нагоди Дня соборності України. Цей захід буде проведено на території Студеноцькій сільській раді 22.01.2020 року о 14 годині.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 15.01.2020