Вітаємо працівників культури та майстрів народного господарства

08.11.19

Головна

 

Шановні працівники культури, майстри народного мистецтва, аматори сцени, які за покликанням серця присвячують своє дозвілля мистецтву!

 

Щиро і сердечно вітаємо вас зі святом - Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва. Ваша праця завжди на виду: кожна календарна дата, знаменний чи професійний день стає незабутнім святом, що вражає своєю неповторністю, яскравим колоритом, різносторонністю репертуару, невичерпною енергією.

Мистецькі колективи і виконавці Глухівщини радують глядачів своїм талантом, вони відомі і шановані за межами району, бажані учасники обласних мистецьких дійств. Ваша творчість засвідчує вірність рідному краю, любов до якого втілюється в збереженні народних традицій, животворних джерел народного мистецтва.

З нагоди свята бажаємо вам вдячних шанувальників вашої праці, невичерпного натхнення, потужної творчої енергії, з ентузіазмом шукати і втілювати в життя свої креативні ідеї, перетворювати задумане в шедеври. Нехай ваша праця буде гідно нагороджена, заслуги не залишатимуться непоміченими, а у вашому особистому житті хай панує щастя, родинний затишок та благополуччя

Голова Глухівської районної ради                                                                                      Олексій Ткаченко

 

 

Головна | Новая страница 29

Дата последнего изменения этого узла 08.11.2019