11.09.20

Головна

 

Благодійність визначає дієве ставлення людей один до одного, яке спрямоване на допомогу одних людей іншим, котрі потребують цієї допомоги. Саме відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради  було створено понад 20 років тому для допомоги потребуючим, та функціонує по теперішній час. На протязі цих років було зроблено тисячі добрих справ це і обкашування територій де проживають наші підопічні, які обслуговуються відділенням соціальної допомоги вдома, рубання та складання дров, формування та роздача продуктових наборів, привітання до свят солодкими подарунками та накривання святкових столів, роздача цукру та хліба і це далеко не всі добрі справи.

10 вересня 2020 року працівники комунальної установи  «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради здійснили виїзд до селища Есмань. Під час виїзду було вручено кондитерський набір нашій підопічній, якій в вересні виповнилось 80 років, та роздані речі б/в, які ми отримали від наших благодійників, тим хто їх потребував.

Мета нашої установи не просто поспівчувати, не просто бути добрим, а  допомагати  іншим, робити добрі справи не за функціональними обов’язками, а за покликом серця. Сподіваємося, що ця допомога дійсно допомагає людям в скрутну годину.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 11.09.2020