28.07.20

Головна

 

Важливі питання сьогодення вирішені

28 липня за участі 19 депутатів відбулось пленарне засідання сорок першої сесії районної ради сьомого скликання, яке відкрив та провів голова районної ради Олексій Ткаченко.

Сесія розпочалась зі звіту Шосткинської місцевої прокуратури про їх діяльність за І півріччя 2020 року на території Глухівського району, в якому відмічено значне зниження злочинності на території району за вказаний період. Тема звітів продовжилась і далі. Так, були заслухані звіти про хід виконання рішення районної ради від 21.12.2018 «Про програму економічного і   соціального розвитку Глухівського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки» за перше півріччя 2020 року та хід виконання рішення районної ради від 20.12.2019 «Про районний  бюджет Глухівського району на 2020 рік» за перше півріччя 2020 року.

Депутати підтримали ряд змін до районного бюджету на 2020 рік, зокрема виділили кошти в сумі 50 тис. грн. комунальному некомерційному підприємству «Глухівська міська лікарня» на спів фінансування по придбанню апарата ІФА для проведення ферментного імуносорбентного аналізу, який застосовується не тільки для діагностики ракових процесів, ТОRCH-інфекцій, так і різноманітних інфекційних захворювань, в т.ч. корона вірусу, що в період пандемії СОVID-19 дозволить контролювати стан здоров'я і тих, хто прибуває з-за кордон, і тих, хто потребує планової госпіталізації аби унеможливити поширення коронавірусної інфекції в районі та місті. До речі, на минулій сесії на вищезазначений апарат вже було виділено 87 тис. грн.

За пропозицією головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Глухівського району» Глухівської районної ради Олександра Тюльпи та з метою надання якісних медичних послуг населенню району, була затверджена програма забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий діабет на 2020 рік. Також депутати одноголосно підтримали рішення «Про припинення діяльності комунального підприємства «Глухівська студія місцевого мовлення «Радіо Глухів» шляхом ліквідації».

Згідно відповідних рішень районної ради, були внесені зміни до ряду цільових районних програм.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 28.07.2020