17.10.19

Головна

 

Виїзне засідання Госпітальної ради Глухівського госпітального округу

15 жовтня відбулося виїзне засідання Госпітальної ради Глухівського госпітального округу під головуванням голови Глухівської районної ради Олексія Ткаченка, на порядку денному засідання розглянули проект перспективного плану розвитку госпітального округу.

Перша частина засідання відбулась в м. Путивлі, де заслухали доповіді голови Путивльської районної ради Євгена Южакова та головного лікаря КНП «Путивльська ЦРЛ» Світлани Семененко про перспективи роботи в умовах госпітального округу.

 

 На загальних  зборах Госпітальної ради, які відбулися в Кролевецькій районній раді, була приділена особлива увага матеріально-технічному забезпеченню лікарень, їх господарської та лікувальної бази, фінансово-економічному стану і кадрового потенціалу лікувальних закладів. Напрацьовано перспективний план розвитку Госпітального округу і проінформовано членів госпітальної ради,  що згідно наказу МОЗ України від 19.10.2018 № 1881 "Про затвердження Об’єму надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги, що повинен забезпечуватися багатопрофільними лікарнями інтенсивного лікування першого та другого рівня, та Змін до Порядку регіоналізації перинатальної допомоги" в госпітальному окрузі повинна бути багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування в м. Глухів, лікарні м. Путивль і м. Кролевець  продовжать свою роботу, як лікарні планового лікування.

Напрацьований проект перспективного плану розвитку Глухівського Госпітального округу буде направлений до Сумської обласної державної адміністрації, управління охорони  здоров’я Сумського ОДА, профільним комісіям відповідних  місцевих рад та ОТГ для вивчення та надання пропозицій щодо змін до Плану.

 

 

Дата последнего изменения этого узла 17.10.2019