08.07.20

Головна

 

Подорож до старовинного Путивля

Путивль-місто, яке асоціюється з Ярославною. У ньому розташоване кілька цікавих музеїв та два монастирі.

7 липня 2020 року в межах роботи «Університету III віку» комунальної  установи «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської ради «студенти» історично-краєзнавчого факультету села Студенок здійснили поїздку-екскурсію до цього старовинного міста.

Наша екскурсія розпочалася з діючого православного жіночого Мовчанського монастиря, який розташований на пагорбі. З території монастиря відкриваються чудові краєвиди. Територія доглянута, прекрасний садовий ландшафт, дуже багато квітів та зелені. Будівля старовинного монастиря має неординарні особливості, рідкісні для української архітектури. Насельниці монастиря врівноважені, спокійні та молитовні. Незабутнє враження справило на всіх богослужіння в храмі, присвячене святу Різдва Іоанна Предтечі. Після богослужіння всі були запрошені до трапези на території монастиря. Їжа була пісна та різноманітна. «Студенти» були приємно вражені краєвидом та трапезою. Всі фотографувалися на фоні споруд та доглянутих клуб.

         Подорож продовжилась і ми відвідали Музей партизанської слави «Спадщанський ліс» - музей зібрання предметів і матеріалів історії партизанського руху. Він створений на місці партизанського з’єднання під командуванням С.А. Ковпака, С.В. Руднєва і Г.Я. Базими, особисті речі яких в ньому і зберігаються. На території музею знаходиться зброя та військова техніка, яка відноситься до різних родів і видів військ. Це артилерія, бронетехніка, авіація, протиповітряна оборона тощо.

         «Студенти» були наповнені позитивними емоціями та враженнями, завдяки подорожі, яку здійснив для них  «територіальний центр соціального обслуговування».

Головна

Дата последнего изменения этого узла 08.07.2020