01.06.20

Головна

 

Відзначаємо Міжнародний день захисту дітей

Щороку 1 червня, за ініціативи та підтримки Глухівської  районної ради   разом з комунальними закладами, проводяться заходи до Міжнародного дня захисту дітей під назвою: «Дітям – радість, дітям – сонце! Дітям – мир і доброта!».

 

Працівники районної бібліотеки готували розважальні свята за участю казкових героїв, в яких діти з великим задоволенням брали участь у веселих розвагах та  конкурсах.

Для дітей з особливими потребами, які знаходяться на обліку в територіальному центрі організовувались театралізовані дійства у теплому та затишному залі Духовно-Просвітницького центру при Трьох-Анастасіївському Соборі.

 

Щороку організовувалося святкування міжнародного дня шахів, який проходив в заміському таборі «Сонячний».

Актори аматорського молодіжного театру «Пілігрим» щороку радували дітей району казковими виставами. Малечя отримувала задоволення від казкової атмосфери, що панувала у глядацькій залі, підтримувала героїв оплесками, а після перегляду бажаючі мали змогу сфотографуватися з акторами театру.

В минулому році, за ініціативи голови Глухівської районної ради Олексія Ткаченка, було проведено конкурс на кращий твір – мініатюру «Моя мама»  серед учнівської молоді.

Під час проведення заходів діти отримували подарунки від  районної влади.

Вже вчетверте поспіль, більше 100 учнів навчальних закладів району відвідали республіку Болгарію, де не тільки відпочили та оздоровились, а й налагодили дружні та партнерські відносини між навчальними закладами, розширили співпрацю в рамках роботи європейських клубів, знайомилися з історією та культурою болгарського народу. Цей захід організовувався районною радою та спонсорами.

 

 

Турбота про дітей, усвідомлення пріоритетності їх інтересів над інтересами дорослих мають стати філософією нашого життя.

В цей день бажаємо миру і злагоди кожній дитині, кожній родині, усій Україні! Наснаги і мудрості батькам, педагогам, дорослим, серця яких сповнені любові до дітей!

Головна

Дата последнего изменения этого узла 01.06.2020