18.06.20

Головна

 

Медична галузь – пріоритет для влади району

Медичний працівник - набагато більше, ніж просто професія, це служіння людям. Лікарі та медсестри приходять на допомогу в найважчі хвилини, здійснюючи часом неможливе, беруть на себе відповідальність за життя і здоров’я пацієнтів, допомагають перемогти хворобу.

Медична галузь - пріоритет для  влади району. На виконання Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», наказів Міністерства охорони здоров’я України, рішенням Глухівської районної ради від 14.12.2012року було створено комунальний заклад «Центр первинної медико – санітарної допомоги Глухівського району».  З 01.05.2017 року районним Центром організовано прийом громадян в приміщенні поліклініки в м.Глухів. Сьогодні медичні послуги забезпечують 6 лікарів загальної практики сімейної медицини, 2 лікаря – педіатра та 50 працівників середнього медичного персоналу, які надають кваліфіковану медичну допомогу населенню.

         Розвитку охорони здоров’я в нашому районі приділяється особлива увага. Постійно проводиться оновлення матеріально – технічної бази Центру та його підрозділів. За рахунок коштів районного, сільських, селищного,державного і обласного бюджетів було додатково профінансовані кошти на поліпшення медичного обслуговування.

За період з 2016по червень 2020 років на загальну суму 30703 тис. грн. було придбано медикаменти, медичне обладнання (сухожарова шафа для стерилізації медичних інструментів, гінекологічне крісло), ряд приладів (тонометри, ваги дитячі, медичні джгути, глюкометри, термометри, вимірювач очного тиску, пульсоксиметр, ростометр з вагами, стетоскопи), комп’ютерну техніку, принтери, газові лічильники, апарати безперебійного живлення, холодильники, медичні (столики, ширми, кушетки) та офісні меблі. В медичних закладах району проведено поточні ремонти, а також реконструкція амбулаторії с. Баничи і капітальний ремонт амбулаторії с.Єсмань та електротехнічні роботи. Лабораторія закладу доукомплектована аналізатором напівавтоматичним та облаштовано робочі місця. За кошти районного і обласного бюджетів придбано автомобіль ЗАЗ Сенс,а за державні кошти - автомобіль HAVAL. За кошти районного бюджету лікаря районного Центру забезпечено житлом.

         На зміцнення та підвищення рівня матеріально – технічної бази комунального некомерційного підприємства «Глухівська міська лікарня» додатково профінансовано коштина суму 3845,3тис.грн. (флюорограф, мобільна рентгенівська установка, два апарата «Алкон», два концентратори кисневі, фіброгастрскоп, мобільна рентгенівська установка).

Виділено кошти в сумі 650,0тис.грн. на придбання ШВЛ для новонароджених, монітор пацієнта (30,0тис.грн.), 57тис.грн. співфінансовано на аналізатор імуноферментного аналізу, придбано лікарські засоби на суму 76,0тис.грн., а також на поточний ремонт інфекційного відділення 7 тис. грн. і 4,0 тис.грн.на придбання м’якого інвентаря.

Направлені кошти на забезпечення жителів району інсуліном  хворих на цукровий діабет (478,9 тис.грн.) та для відділення гемодіалізу (296,5тис.грн.).

З районного бюджету забезпечено фінансування медичних працівників по обстеженню призовної молоді на суму 60,0тис.грн.

Районна влада буде і надалі продовжувати підтримувати медичну галузь.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 18.06.2020