24.01.20

Головна

 

Зустріч працівників КУ «Територіальний центр соціального обслуговування»

23 січня в будинку культури  с. Кучерівка відбулась зустріч працівників КУ « Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради с особами, що обслуговуються в установі.  Основною метою зустрічі стало ознайомлення наших підопічних зі змінами в умовах прийняття та обслуговування  відділеннями установи, що відбулись у зв’язку зі вступом в дію з 01.01.2020 року ЗУ «Про соціальні послуги».

Перед присутніми виступила зав. відділенням Світлана Черняк, яка докладно розповіла про всі зміни, які відбулись в роботі територіального центру, відповіла на питання підопічних, що виникали по ходу роз’яснення.

 

 

Другим питанням зустрічі стало не менш важливе питання сьогодення, а саме, запобігання випадкам шахрайства серед населення, й особливо пенсіонерів. Засоби масової інформації та правоохоронці постійно нагадують про небезпеку у вигляді шахраїв, але громадяни продовжують віддавати свої гроші незнайомцям.  Для кращого  розуміння  ми підготували десятку найпоширеніших шахрайських хитрощів, щоб на реальних прикладах люди зрозуміли, як саме  діють  і входять в довіру зловмисники.

Підвищення інформованості громадян та рівня їх правової освіти забезпечить надійний захист  людей поважного віку від шахраїв. Тому ми закликали їх  не тільки бути пильними, а й розповідати своїм близьким та знайомим про можливі дії шахраїв.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 24.01.2020