04.03.20

Головна

 

Звітував т.в.о. голови

Глухівської районної державної адміністрації Володимир Картавий

 

04 березня в залі засідань Глухівської районної ради під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки голови районної державної адміністрації Володимира Картавого та заступника голови районної ради Галини Стороженко відбулась семінар-нарада сільських, селищних голів та секретарів сільських, селищних рад Глухівського району.

 

Розпочалася семінар-нарада з публічного звіту тимчасово виконуючого обов’язки голови районної державної адміністрації Володимира Картавого. Він проінформував про проведені заходи, виконані завдання та результати роботи Глухівської районної державної адміністрації за 2019 рік та подякував всім за спільну роботу.

Про організацію призову громадян на строкову військову службу проінформували т.в.о. військового комісара Глухівського об’єднаного міського військового комісаріату Роман Чумак та офіцер відділу комплектування Сумського обласного військового комісаріату Анастасія Балановська,  які повідомили про початок призовної компанії та про заходи виконання планових показників щодо призову громадян на строкову військову службу.

Начальник Глухівського міськрайонного сектору філії державної установи «Центр пробації» в Сумській області Олена Омельченко проінформувала про організацію реєстрації та проживання осіб, які звільняються з місць позбавлення або обмеження волі та про профілактику повторних злочинів за місцем проживання осіб, які перебувають на обліку в органах пробації.

 

 

Про нормативно-грошову оцінку земель населених пунктів Глухівського району повідомив Сергій Сорока – начальник відділу у Глухівському районі Головного управління Держгеокадастру у Сумській області.

Він ще раз нагадав присутнім про прийнятий Закон від 10.07.18 р. № 2498-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні», який чинний з 1 січня 2019 року.

Сергій Сорока наголосив на проведенні нормативно- грошової оцінки земель та на реєстрації права комунальної власності на земельні ділянки, сформовані за рахунок земель, що за вищезазначеним Законом переходять до комунальної власності місцевих рад.

Також присутні обговорили питання, яке піднімалося на попередньому семінарі  щодо включення Головним управлінням Держгеокадастру у Сумській області земельних ділянок, які знаходяться на території Глухівського району, до переліку права на оренду яких будуть передані на земельних торгах.

Посадові особи головного управління Держгеокадастру у Сумській області пройнялися проблемами землекористувачів Глухівського районі і зняли з торгів ті земельні ділянки, на які у людей є державні акти на право постійного користування.

Але питання все ще залишається відкритим і напрацьовуються шляхи його вирішення.

Начальник відділу організаційної, інформаційної діяльності, документообігу та контролю апарату Глухівської районної державної адміністрації Лариса Саботан про заходи щодо проведення Міжнародного дня прав жінок і миру та повідомила що святковий концерт присвячений цьому дню відбудеться 06 березня о 13-00 годині в комунальному закладі «Районний будинок культури» Глухівської районної ради.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 04.03.2020