19.02.20

Головна

 

Депутати Глухівської районної ради затвердили звіт по виконанню програми соціально-економічного розвитку та бюджету району за 2019 рік

         19 лютого під головуванням Олексія Ткаченка відбулося засідання тридцять восьмої сесії Глухівської районної ради сьомого скликання.

  У роботі сесії взяли участь 18 депутатів районної ради із 26 зареєстрованих, депутат обласної ради, т.в.о. голови районної державної адміністрації, заступник голови районної державної адміністрації,медичний директор КНП «Глухівська міська лікарня», селищний та сільські голови, керівники комунальних закладів районної ради та структурних підрозділів районної державної адміністрації, представники ЗМІ, що не є депутатами районної ради. 

Напередодні, 18 лютого, відбулося спільне засідання президії та постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, планування, ринкових реформ, управління комунальної власності, де були розглянуті всі питання і рекомендовані на розгляд сесії районної ради з деякими доповненнями.

До порядку денного 38 сесії було внесено 17 проектів рішень.

Депутати районної ради заслухали звіти за 2019 рік виконання програми економічного і соціального розвитку Глухівського району та районного бюджету Глухівського району.

Були затверджені зміни до районного бюджету, до програми економічного і соціального розвитку Глухівського району. Медичний директор КНП « Глухівська міська лікарня» Барахович В.Г. проінформувала депутатів про діяльність  лікарні з  1 квітня поточного року, коли кошти будуть надходити з НСЗУ за окремі медичні послуги по 5 напрямкам лікування.

Також Барахович В.Г. подякувала депутатам районної ради, сільським, селищним радам за те що в цьому році виділяються кошти в сумі 684,5 тис. грн. на придбання апарату штучної вентиляції легенів для новонароджених. Також подякувала за кошти які виділялись районом в 2018 та 2019 роках на потреби хірургічного та пологового відділень та придбання гастрофіброскопу.

Депутати прийняли програму поліпшення умов освітнього процесу в закладах освіти Глухівського району на 2020 рік, план роботи Глухівської районної ради на 2020 рік та затвердили список присяжних від Глухівського району.

По завершенню сесії депутати підписали звернення Прем'єр-міністру України  Гончаруку О.В., голові Державного агентства автомобільних доріг України Кубракову О.М., начальнику служби автомобільних доріг у Сумській області
Романюку І.П. щодо завершення ремонту автомобільної дороги міждержавного значення Р-65 на дільниці Глухів - КПП «Катеринівка» км. 146+275 – 154+850.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 19.02.2020