26.06.20

Головна

 

«Живи та міцній, наша юна Державо»

28 червня – знаковий день для українців, бо саме цього дня, 22 роки тому, ми отримали основоположний документ найвищої юридичної сили: депутати Верховної Ради від імені Українського народу ухвалили головний документ нашої держави - Конституцію України.

З цього приводу, на передодні цього свята, «Університет III віку» зібрався у будинку культури с. Полошки, де відбулася цікава розповідь про яскраві й водночас трагічні сторінки історії України в становленні державності та боротьбі за Незалежність. Розповідь підготувала заступник директора КУ «Терцентру соціального обслуговування» Глухівської районної ради Симак С.А.
Кульмінацією цього заходу були патріотичні та душевні пісні у виконанні учасників художньої самодіяльності, а саме, директора будинку культури Щасної Н.І., художнього керівника народного ансамблю Володської С.П., бібліотекаря Пустинник Н.М. та соціального робітника Кравченко Л.Г. Після закінчення програми всіх присутніх пригостили напоями та солодощами.

Наші «студенти» були дуже вдячні за увагу, яка приділяється їм зі сторони територіального центру, який опікується людьми похилого віку і не залишає без уваги кожного підопічного.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 26.06.2020