03.02.20

Головна

 

Готові укладати договори з НСЗУ

31 січня на базі Глухівської центральної районної лікарні було проведено нараду за участю керівництва лікарні та громад Глухівщини (м.Глухів, Глухівський район, Березівська та Шалигинська ОТГ).

На нараді представники лікарні доповіли про стан та готовність укласти договори з НСЗУ на відшкодування вартості лікування.

За інформацією заступника головного лікаря Валентини Барахович, лікарня готується до укладання договорів за наступними напрямками:

-         амбулаторна вторинна (спеціалізована) медична допомога дорослим та дітям, включаючи медичну реабілітацію та стоматологічну допомогу;

-         лікування пацієнтів методом екстракорпорального гемодіалізу в амбулаторних умовах;

-         хірургічні операції дорослим та дітям у стаціонарних умовах;

-         стаціонарна допомога дорослим та дітям без проведення хірургічних операцій;

-         медична допомога при пологах.

Для того, щоб за зазначені медичні послуги відшкодування НСЗУ було максимальних розмірів, першочергово необхідно закупити медичне обладнання на 4,8 млн.грн. У лікарні грошей на ці цілі немає, тому їх необхідно залучити додатково з інших джерел: місцевих бюджетів, спонсорів, тощо.

Представники громад Глухівщини взяли до відома зазначену інформацію та до опрацювання можливості співфінансування закупки обладнання зі своїх бюджетів.

Також напрацьовані деякі уточнення до проекту плану Сумської обласної госпітальної ради.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 03.02.2020