03.06.20

Головна

 

 

Виїзд мультидисциплінарної бригади

 

З метою надання різних видів послуг підопічним нашої установи та згідно запланованого графіку виїздів мультидисциплінарної бригади комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради на 2020 рік, 29 травня 2020 року був здійснений виїзд до села Пустогород. У складі бригади взяли участь заступник директора Світлана Симак, психолог Валентина Зайцева, сестра медична Альбіна Кошман, соціальний робітник відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги Наталія Василько, та робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків Віктор Горбачов. Під час виїзду було обстежено на дому 11 чоловік підопічних, які знаходяться на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома та надано консультативні, психологічні, соціально-медичні, інформаційні послуги, проведено обкашування прилеглих територій будинків, від відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги було роздано допомогу у вигляді речей б/в тим, хто цього потребував, також було перевірено роботу соціального робітника Тетяни Корнієнко, та якість надання нею соціальних послуг.

Приємно було чути слова вдячності від підопічних за роботу, чуйність, доброту, готовність завжди прийти на допомогу в адресу нашого соціального робітника, який обслуговує на дому людей поважного віку в селі Пустогород.

 Також в травні був здіснений виїзд мультидисциплінарної бригади на чолі з директором  нашої установи Віктором Спицьким до  селища Есмань, було надано різні види послуг, здійснено перевірку роботи соціальних робітників та якість надання соціальних послуг. Нарікань на роботу соціальних робітників на даній дільниці з боку підопічних не виявлено. Всі робітники працюють згідно графіків та надають послуги згідно договору враховуючи групу рухової активності.

 

Головна

Дата последнего изменения этого узла 03.06.2020