06.07.20

Головна

 

Виїзд мультидисциплінарної бригади

Не один рік в комунальній установі «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради працює мультидисциплінарна бригада. Під час виїздів до населених пунктів району де проживають наші підопічні бригадою надаються послуги за місцем проживання. В нашій установі функціонують три відділення:

-   соціальної допомоги вдома;

-   денного перебування;

-   організації надання адресної натуральної та грошової допомоги.

Кожне з цих відділень створене для допомоги людям похилого віку та людям з інвалідністю, які цього потребують. Соціальні робітники відділення соціальної допомоги вдома відвідують своїх підопічних згідно складеного графіку, залежно від групи рухової активності, соціальні працівники цього ж відділення ведуть прийом громадян та оформлюють документи на отримання субсидій та інших допомог. Мультбригадою надаються консультативні, психологічні, інформаційні послуги, медичною сестрою надаються соціально-медичні послуги, робітником з комплексного обслуговування і ремонту будинків проводиться обкашування та упорядкування територій біля будинків де проживають наші підопічні.

 Відділенням денного перебування в рамках «Університету ІІІ віку» здійснюються поїздки до святинь Сумщини, а також проводяться зібрання на різноманітні теми.

Від відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги підопічні отримують допомоги у вигляді продуктових наборів, цукру, солодких подарунків та одягу б/в.

Так 01 липня 2020 року був здійснений виїзд нашої мультидисциплінарної бригади до села Баничі. В селі Баничі працюють чотири соціальні робітники, які охопили обслуговуванням три населені пункти Баничі (соціальні робітники Мурашко Наталія Володимирівна та Палажченко Любов Борисівна), Будища (соціальний робітник Мороз Наталія Миколаївна) та Мацкове (соціальний робітник Мороз Надія Миколаївна), координує їх роботу та веде прийом громадян соціальний працівник Коршун Олена Сергіївна.

Під час виїзду було обстежено дільниці, надані різні послуги на дому, роздано речі б/в, також, як завжди, проводилась профілактична робота, щодо можливих випадків шахрайства, серед людей похилого віку щоб убезпечити їх від злочинних посягань, та проведено вибіркову перевірку якості надання соціальних послуг.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 06.07.2020