18.06.20

Головна

 

Виїзд до села Сопич

18 червня 2020 року мультидисциплінарна бригада комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування»  Глухівської районної ради здійснила плановий виїзд в с.Сопич.

В селі Сопич на обслуговуванні на платній та на безоплатній основі знаходяться 15 чоловік похилого віку, обслуговує їх соціальний робітник Кондрашова Юлія Миколаївна, а координує її роботу та веде прийом громадян з надання різних видів соціальних послуг соціальний працівник Шовкова Катерина Володимирівна.

Під час виїзду бригадою було обстежено на дому одинадцять громадян похилого віку, які обслуговуються відділенням соціальної допомоги вдома.

Сестрою медичною було заміряно підопічним артеріальний тиск, виміряно пульс, надані рекомендації щодо прийняття пігулок, завідувачем відділення соціальної допомоги вдома були надані інформаційні та консультативні послуги, проводилась профілактична робота, щодо можливих випадків шахрайства, серед людей похилого віку щоб убезпечити їх від злочинних посягань, також перевірено роботу соціального робітника та проведено вибіркову перевірку якості надання соціальних послуг.

 

Від відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги територіального центру було роздано допомогу у вигляді одягу б/в, тим хто цього потребував, включаючи також багатодітних сімей, та роздано набори цукерок, які отримали від наших спонсорів.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 18.06.2020