24.07.20

Головна

 

Виїзд до села Сваркове

23 липня 2020 року мультидисциплінарна бригада комунальної установи «Територіальний центр соціального обслуговування» Глухівської районної ради здійснила виїзд до села Сваркове.

Відділення соціальної допомоги вдома територіального центру утворюється для надання соціальних послуг громадянам, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, за місцем їх проживання. Також в нашій установі створено мультидисциплінарну бригаду до складу якої входять: завідувач відділенням соціальної допомоги вдома, соціальний працівник та соціальний робітник відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги, робітник з комплексного обслуговування і ремонту будинків, психолог, сестра медична та соціальний робітник відділення соціальної допомоги вдома куди здійснено виїзд. Соціальні послуги надаються безпосередньо під час виїзду мультидисциплінарної бригади за місцем проживання особам, які потребують надання соціальних послуг і перебувають на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома територіального центру.

 

 

Під час виїзду до села Сваркове були надані психологічні, консультативні, інформаційні послуги, також було проведено обкошування територій прилеглих до будинків підопічних. Завдяки спонсорам, благодійникам відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги були роздані речі б/в, тим хто цього потребував, та кондитерські набори.

 

 

Також бригадою було здійснено перевірку надання соціальних послуг соціальним робітником Шрамченко Тетяною Миколаївною, яка обслуговує десять осіб похилого віку на дому. Ми з великим задоволенням в кожній хаті слухали позитивні відгуки на адресу нашого соціального робітника від підопічних, це не просто соціальний робітник, а найкращий друг, надійний помічник, людина з щирим відкритим серцем та доброю душею, для декого і єдина розрада в теперішньому складному житті. Дякували і за роботу нашої установи в цілому.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 24.07.2020