01.04.20

Головна

 

Боротьба з коронавірусом на першому плані

 

         01 квітня під головуванням Олексія Ткаченка та за участі 16 депутатів відбулось пленарне засідання тридцять дев'ятої сесії районної ради. З метою недопущення занесення та поширення на території району коронавірусу, депутати одноголосно підтримали внести зміни до Програми економічного і соціального розвитку Глухівського району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки, районного бюджету на 2020 рік та Програми підтримки та розвитку медичної галузі Глухівського району на 2019 та наступні 2020-2021 програмні роки. 

 

Зміни передбачають виділення коштів для покращення надання медичної допомоги:

         КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Глухівського району»:

-   245 тис. грн. на придбання медичних препаратів для допомоги хворим;           

-   18,8 тис. грн. на страхування медичних працівників відповідно до наказу управління охорони здоров'я Сумської ОДА від 18.03.2020 №200-ОД «Про вжиття невідкладних заходів щодо запобігання занесенню і поширенню на території Сумської області гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом»;

- 20 тис. грн. на придбання пально-мастильних матеріалів. 

КНП «Глухівська міська лікарня»:

- 19 тис. грн. для забезпечення лікування жителів району на цукровий та нецукровий діабет;

- 77 тис. грн. для придбання лікарських засобів та засобів індивідуального захисту;        

- 268,5 тис. грн. на придбання мобільної рентген-системи для КНП «Глухівська міська лікарня».

           Планується за кошти ТОВ «Добробут» придбати засоби індивідуального захисту для медичних працівникі КНП «Глухівська міська лікарня» на суму 70 тис. грн.

 

 

Збільшили видатки для передачі субвенції з місцевого бюджету до державного бюджету, а саме відділу прикордонної служби «Глухів» імені П.Калнишевського Сумського прикордонного загону, в сумі 30 тис. грн.  для забезпечення засобами індивідуального захисту персоналу та дезінфікуючими засобами.                                 Також відповідними рішеннями районної ради були внесені зміни до рішення районної ради від 25.02.2015 року «Про цільовий фонд Глухівського району у складі спеціального фонду районного бюджету» та затверджені в новій редакції статути окремих комунальних закладів районної ради.

 

Головна

Дата последнего изменения этого узла 01.04.2020