06.02.20

Головна

 

Обговорили актуальні питання сьогодення

 

 

         06 лютого в залі засідань Глухівської районної ради під головуванням тимчасово виконуючого обов’язки голови районної державної адміністрації Володимира Картавого та голови районної ради Олексія Ткаченка відбулась семінар-нарада сільських, селищних голів та землевпорядників сільських, селищних рад Глухівського району.

         Розпочалася семінар-нарада з питання попередження отруєння бджіл, з якого проінформували головний спеціаліст відділу карантину рослин управління фіто санітарної безпеки та начальник відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Глухівського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби у Сумській області Григорій Тємченко та Лариса Кравченко.        

         Про проблемні питання землекористування у районі повідомив Сергій Сорока – начальник відділу у Глухівському районі Головного управління Держгеокадастру у Сумській області.

 

 

         Обурення населення Глухівського району викликало включення Головним управлінням Держгеокадастру у Сумській області земельних ділянок до переліку права на оренду яких будуть передані на земельних торгах. Але в дійсності багато ділянок передано людям для ведення особистого селянського господарства (в тому числі учасникам АТО) та постійного користування або деякі з них згідно генеральних планів включені в межі населених пунктів.

Дійшли згоди зібрати підтверджуючі документи і особисто зустрітися з керівництвом Сумської обласної державної адміністрації та Головного управління Держгеокадастру у Сумській області для вирішення цього важливого питання для жителів району.

Начальник Глухівського районного сектору Управління з надзвичайних ситуацій в Сумській області Дмитро Гончаров провів роз’яснювальну роботу по попередженню спалювання сухої рослинності у весняний період і повідомив, які стихійні наслідки це може мати.

         Про результати роботи Глухівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області та про відкриття поліцейських станцій та про встановлення відео спостереження в населених пунктах Глухівського району проінформував Андрій Чаус – начальник сектору моніторингу Глухівського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Сумській області.

         Представник охоронної фірми ТОВ «Компанія Лексфорт» Кирило Ященко та директор філії «Глухівський РЕМ» ПАТ «Сумиобленерго» Віктор Примаков повідомили про порядок встановлення відеокамер.

         Начальник фінансового відділу Глухівської районної державної адміністрації  Валентина Манжос проінформувала про виконання доходної частини сільських бюджетів  

Вона закликала сільських, селищних голів постійно контролювати виконання своїх бюджетів.

Голова районної ради Олексій Ткаченко запропонував сільським, селищним радам винайти можливість співфінансувати придбання необхідного медичного обладнання для комунального некомерційного підприємства «Глухівська центральна районна лікарня» Глухівської міської ради.

Головна

Дата последнего изменения этого узла 06.02.2020